JAUNUMI

Akorda

SIA ”Akorda” ir konsultāciju un projektu vadības uzņēmums, kas dibināts 2004. gadā.

Mūsu specializācija ir projektu vadība – pilns projekta cikls no idejas līdz realizācijai un rezultātu novērtēšanai. Īpaši esam specializējušies vides infrastruktūras attīstības projektu vadībā. Mūsu sadarbības partneri ir valsts iestādes, pašvaldības, pašvaldību un privātā sektora uzņēmumi.

Uzņēmuma sekmīgas, uz izaugsmi un attīstību virzītas darbības pamatā ir individuāla pieeja katram klientam, komandas profesionalitāte un veikto darbu augsta kvalitāte. Mūsu lielākā vērtība – darbinieki un eksperti ar lielu praktisko pieredzi un zināšanām sabiedriskās infrastruktūras projektu attīstībā.

Ar katru gadu aug mūsu kompānijas apgrozījums un darbinieku skaits, kā arī paplašinās pakalpojumu jomas un virzieni.  Darbību esam izvērsuši ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās – Ukrainā, Gruzijā, Krievijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Somijā, Īrijā.

image1

image3

image2

image4

eu_liaa

SIA “Akorda” ir noslēgusi 2016.gada 13.oktobrī līgumu Nr. SKV-L-2016/854 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKPIEKRĪTU