Atsauksmes

Jānis Vīcieps
SIA “Saltavots”  iekārtu daļas vadītājs
Kvalitatīvi produkti, draudzīgas cenas, iespēja norēķināties ar pēcapmaksu – ir plusi, kādēļ mums  ir izveidojusies veiksmīga sadarbība uz “Akorda”. Sadarbojamies jau no uzņēmuma dibināšanas -  iegādājamies  sūknēšanas iekārtas sadzīves kanalizācijas  novadīšanas nodrošināšanai  novadā.  “Akorda” izplata  kvalitatīvu, zināmu ražotāju  produkciju. Sūkņi, kurus iegādājamies, ir  izstrādāti atbilstoši mūsdienu tehnoloģijām, ar augstu energoefektivitāti, ilgstošu kalpošanas laiku. Ja arī kas gadās, uzņēmums spēj piegādāt nepieciešamās rezerves daļas no  iekārtu ražotāja.  “Akorda” piedāvātās cenas ir salīdzinoši draudzīgas. Turklāt uzņēmums ir pretimnākošs, ar mums ir noslēgts līgums par pēcapmaksu produktiem, kurus iegādājamies. Turklāt “Akorda” arī atrodas vistuvāk mums – Siguldai, un tas ir ērti. Plānojam paplašināt  sadarbību iespējams, iegādāsimies arī vēl citus produktus, jo šim izplatītājam var uzticēties.
Klāvs Zīberts
SIA “Garkalnes Inženiertīkli” valdes loceklis
“Akorda” ir sadarbības partneris, uz kuru varam paļauties. Meklējām uzņēmumu, kas mums varētu nodrošināt profesionālu pilna servisa kanalizācijas sūkņu apkalpošanu. Izmēģinājām sadarbību ar vairākiem uzņēmumiem, līdz atradām  uzticamu un profesionālu partneri. No “Akorda” iegādājāmies zviedru ražotāja Flygt  kanalizācijas sūkņus. Mūsu situācijā sūkņiem  ir  liela noslodze – jāveic apkalpošana ciematiem, un tie labi pilda savu funkciju.  “Akorda” vienmēr piedāvā risinājumu, kas ir labākais konkrētajā situācijā. Nodrošina arī profesionālu apkalpošanu – sūkņu uzstādīšanu,  ātru remontu avārijas situācijās un regulāru apkopi. Noteikti sadarbosimies arī turpmāk.
Andris Lasmanovičs
SIA "Valgums – S”  ražošanas nodaļas vadītājs
“Akorda” ar profesionālām konsultācijām un produktiem palīdz  mums pilnveidot, modernizēt  savas iekārtas, uzlabot to funkcionalitāti un efektivitāti. Uzņēmumam “Valgums – S” bija tehnoloģiski novecojusi kanalizācijas stacija. To vajadzēja apkalpot vairākas reizes dienā. Modernizējot staciju ar “Akorda” ieteiktajiem risinājumiem, pašlaik apkope ir nepieciešama apmēram reizi nedēļā. Savulaik iegādājāmies  no “Akorda” kanalizācijas sūkņus, senāk ierīkotie kalpo jau vairāk kā desmit gadu. Tehnoloģijām attīstoties, mums piedāvā inovatīvākus  sūkņus ar daudzveidīgākām funkcijām un augstāku energoefektivitāti. Ar interesi izskatām piedāvājumus un ieplānojam jaunus risinājumus. Drīzumā bioloģiskajām kanalizācijas iekārtām uzstādīsim jaunus mikserus. Tie tiks ievietoti rezervuāros, uzlabos iekārtu funkcionalitāti un ievērojami samazinās elektroenerģijas patēriņu. Viesojāmies  uzņēmumā, kur šādi mikseri jau tiek izmantoti, un ieguvām labas atsauksmes. Esam priecīgi par sadarbību ar “Akorda”, novēlam arī turpmāk būt tikpat inovatīviem, profesionāliem un palīdzēt uzņēmumiem attīstīties.
Uģis Plaudis
SIA “Ikšķiles Māja” ūdenssaimniecības dienesta vadītājs
Īpaši novērtējam “Akorda” ātro reakciju un profesionālo palīdzību nestandarta situācijās. Jau ilgstoši sadarbojamies dažādos projektos, “Akorda” veica būvuzraudzību projektam “Ikšķiles ūdenssaimniecības attīstības II kārta” gandrīz divu gadu garumā. Būvniecības procesā radušos sarežģījumus vienmēr ātri atrisināja. Sadarbības rezultātā projekts veiksmīgi un bez termiņu kavēšanās ritēja uz priekšu. Bijām vieni no pirmajiem Latvijā, kas 2018. gadā no “Akorda” sāka iegādāties ultraskaņas attālināti nolasāmos ūdens skaitītājus. Pašlaik jau daudzi Latvijas ūdenssaimniecības uzņēmumi zina par šo skaitītāju priekšrocībām, un brauc pie mums skatīties, kā tie darbojas, un vaicā atsauksmes. Šiem skaitītājiem ir patiešām daudz ieguvumu - nav mehānisku detaļu, kas laika gaitā varētu nodilt vai saplīst. Ja notiek mehāniska iejaukšanās skaitītāju darbībā vai ūdens noplūdes, tad saņemam ziņojumu nolasīšanas brīdī. Šāda attālināta ūdens skaitītāju nolasīšana ir ļoti ērta. “Akorda”  mums arī veic dažādu kanalizācijas sūkņu piegādi, uzstādīšanu, ikgadējās apkopes un remontu. Ar šo sadarbības partneri zinām, ka esam uzticamās un profesionālās rokās.
Kaspars Grīnbergs
SIA “Ogres namsaimnieks” valdes loceklis
“Akorda” ļoti labi pārzina klientu vajadzības un piedāvā produktus, kas var atrisināt  to problēmas un padarīt darbu efektīvāku.  Ļoti profesionāla un zinoša komanda – īpaši attiecībā uz sūkņiem un ultraskaņas attālināmi nolasāmajiem ūdens skaitītājiem. Atrast Latvijā tik profesionālu uzņēmumu kā “Akorda”  nav nemaz tik vienkārši. Esam sadarbojušies ar dažādiem  uzņēmumiem, kas piedāvā nišas produktus. Jāatzīst,  daudzi uzņēmumi neizprot pilnībā savu produktu pielietojumu, tāpēc nevar izstāstīt klientiem par to priekšrocībām. “Akorda” īpašā vērtība  ir profesionāļu komanda. Īpaši vēlamies pateikties Oskaram un Eināram,  viņi perfekti pārzina savu specialitāti. Esam saņēmuši daudz vērtīgu ieteikumu, kas palīdzēja uzlabot mūsu uzņēmuma darbību.
Ļubova Bite
SIA “Daugavpils ūdens” kanalizācijas attīrīšanas iekārtu vadītāja
Ja “Akorda kaut ko sola, piemēram, elektroenerģijas ietaupījumu no iekārtu darbības, tad tā arī būs. Daudzus gadus sadarbojamies ar “Akorda”, iepērkam  dažādus  produktus. Ar pārliecību varu teikt, ka šis uzņēmums ir viens no profesionālākajiem savā nozarē. Komanda ļoti atsaucīgi un ātri reaģē, un  vienmēr sagatavo tieši mums piemērotus piedāvājumus. Arī tad, ja produkti nav lēti, mēs varam būt droši, ka  tie ir labākie tirgū, kvalitatīvi un inovatīvi. "Akorda" nodrošina arī  rezerves daļas. Mums kā uzņēmumam tas ir ļoti noderīgi, jo remontatslēdznieku brigāde var iekārtas uzturēt un vajadzības gadījumā veikt remontu. Ja uzņēmums ko sola, tad var ticēt, ka tā arī būs. Piemēram, pirms iegādājāmies energoefektīvus kanalizācijas sūkņus,  mums  izveidoja aprēķinu, kāds būs elektroenerģijas  ietaupījums. Šādu ietaupījumu arī sasniedzām.
Gundars Krievs
SIA “Garkalnes Ūdens” valdes loceklis
“Akorda” ir veiksmīgs salikums – augsti kvalificētu profesionāļu komanda, kas piedāvā izcilu produktu. Veicot Baltezera ūdenssaimniecības projekta 2 kārtas būvniecību, no uzņēmuma “Akorda” iegādājāmies kanalizācijas sūkņus. Uzņēmums arī nodrošina ļoti labu servisu sūkņiem, par ko mēs esam pateicīgi. Latvijā šajā nozarē darbojas daudzi uzņēmumi. Taču tehnoloģijas ir inovatīvas, tādēļ jābūt augsti kvalificētiem speciālistiem. “Akorda” komandā šādi speciālisti ir. Liels pluss ir tas, ka uzņēmums piedāvā kvalitatīvu produktu – ražotāja Flygt  sūkņus. Pasūtītāji, kas tos lieto, ir priecīgi par kvalitāti, un arī pats izplatītājs ar šo produktu var lepoties.
Edgars Daugelis
SIA “Ūdeka” valdes priekšsēdētājs
Uzņēmumam “Akorda” uzticamies, jo viņi piedāvā labākos, inovatīvākos,  produktus. Sadarbojamies ar “Akorda” jau vairākus gadus, plānojam šo sadarbību paplašināt. “Akorda” ir labs sadarbības partneris uzņēmumiem, kam  ir nepieciešami profesionāli, specifiski produkti, jo iedziļinās klientu  vajadzībās, specifikā un profesionāli konsultē, piedāvājot uzņēmumam to, kas tiešām  ir nepieciešams. Ar  “Akorda” ieteikumiem nomainījām kanalizācijas iekārtām aerācijas sistēmas. Ieguvām gan tehnoloģisku uzlabojumu, gan arī  “Akorda” solīto  elektroenerģijas ietaupījumu. Patēriņš samazinājās apmēram par 20%. Pēdējais mūsu pirkums bija attālināti nolasāmie ultraskaņas ūdens skaitītāji. Personālam ir ļoti ērti ar tiem strādāt. Uzstādījām šādus skaitītājus privātmājām, taču plānojam slēgt ilgtermiņa līgumu,  attālināmi nolasāmos skaitītājus uzstādīt arī daudzdzīvokļu ēkām.
Ričards Ramis
SIA Babītes Siltums valdes loceklis
“Akorda” komanda labi pārzina savus produktus un iesaka to, kas uzņēmumam patiešām derēs un pildīs savu funkciju. Sadarbojamies daudzu gadu garumā un vienmēr zinām, ka varam paļauties uz viņu ieteikumiem  risinājumu izvēlē. Savulaik iegādājāmies  attālināmi nolasāmos ūdens skaitītājus. “Akorda” bija  vienīgais uzņēmums, kas tolaik šādus skaitītājus piedāvāja. Lai arī tas nav lētākais produkts, izvērtējot visus plusus, sapratām, ka “Akorda” piedāvājums mums ir izdevīgs. Galvenais ieguvums ir tas, ka vienlaikus varam nolasīt visus ūdens skaitītājus, iedzīvotājiem  nav jāiesniedz skaitītāju rādījumi. No “Akorda” esam iegādājušies arī ražotāja Flygt kanalizācijas sūkņus sūkņu stacijām. Šādus sūkņus piedāvāja vairāki uzņēmuma, taču izvēlējāmies “Akorda”, jo uzņēmums ir ieguvis mūsu uzticību.