Pakalpojumi

Sūkņu tirdzniecība un serviss

Mēs pārstāvam globālo ūdens tehnoloģiju nodrošinātāju Xylem, kā oficiālie pārstāvji Latvijā piedāvājot jomas vadošo zīmolu Flygt, Lowara, Godwin Pumps, Sanitaire pilnu sortimentu – sūkņus, attīrīšanas iekārtas, automātiskās vadības sistēmas, to piederumus un rezerves daļas. Veicam kanalizācijas sūkņu staciju būvniecību un apsaisti.

Nodrošinām mūsu pārstāvētās produkcijas un citu ražotāju sūkņu garantijas un pēcgarantijas servisu un apkopi.

Pateicoties mūsu uzņēmuma kvalitātes standartiem un sertificēto speciālistu lielajai pieredzei, spējam piedāvāt pilnu pakalpojumu ciklu pēc attiecīgām prasībām – no atsevišķa sūkņa izvēles līdz pilnai ūdens sistēmas izveidei un vadībai.

Projektu vadība un konsultācijas

Mūsu specializācija ir projektu vadība – pilns projekta cikls no idejas līdz realizācijai un rezultātu novērtēšanai. Īpaši esam specializējušies vides infrastruktūras attīstības projektu vadībā. Mūsu sadarbības partneri ir valsts iestādes, pašvaldības, pašvaldību un privātā sektora uzņēmumi.

Uzņēmuma sekmīgas, uz izaugsmi un attīstību virzītas darbības pamatā ir individuāla pieeja katram klientam, komandas profesionalitāte un veikto darbu augsta kvalitāte. Mūsu lielākā vērtība – darbinieki un eksperti ar lielu praktisko pieredzi un zināšanām sabiedriskās infrastruktūras projektu attīstībā.

Ar katru gadu aug mūsu kompānijas apgrozījums un darbinieku skaits, kā arī paplašinās pakalpojumu jomas un virzieni. Darbību esam izvērsuši ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās – Ukrainā, Gruzijā, Krievijā, Lietuvā, Igaunijā, Zviedrijā, Somijā, Īrijā.