Ziņas

Somijas vecākā un joprojām strādājošā kuģu būvētava iegūst augsto tehnoloģiju sūknēšanas risinājumu ar FLYGT sūkņiem. Suomenlinnas kuģu būvētava, kas celta 1750. gadā, iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un tajā joprojām ir divi aktīvi sausie doki. Kad radās nepieciešamība pēc efektīvāka doku iztukšošanas veida, tika izvēlēti FLYGT N3171 iegremdējamie sūkņi ar tālvadības uzraudzību un adaptīvo veiktspēju – lai taupītu enerģiju

Joprojām aktīvi strādā korporācijas XYLEM sociālās atbildības programma Xylem Watermark. Saskaņā ar UNICEF datiem vairāk nekā 2 miljardiem cilvēku pasaulē trūkst piekļuves drošam dzeramajam ūdenim, un gandrīz pusei pasaules iedzīvotāju nav pietiekami droši sanitārie apstākļi. Viens no ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem — nodrošināt tīru ūdeni un sanitāros apstāk visiem, ar katru gadu mazinot šo plaisu. 2023. gadā XYLEM darbinieki-brīvprātīgie, partneri un klienti ar savām aktivitātēm ir atbalstījuši ap 1000 bezpeļņas organizāciju, t.sk.UNICEF, 56 valstīs.

Vēsturisks risinājums Vatikānā ar XYLEM risinājumiem, kas ļāva novirzīt lielu apjomu notekūdeņu pa hidraulisku apvedceļu. Tādējādi tika atbrīvota vieta jaunai gājēju zonai, kas ļaus sasniegt 35 miljonus Vatikāna apmeklētāju 2025.-ajā – baznīcas jubilejas gadā.

Xylem Edge Control – ilgtspējīgs risinājums komunālajām saimniecībām notekūdeņu
apsaimniekošanā, samazinot izmaksas līdz pat 25%.

Inovatīvi HUBER risinājumi ūdens apsaimniekošanas un energoefektivitātes
paaugstināšanai izstādē IFAT 2024. Izstādē IFAT 2024 no 13. līdz 17. maijam vairāk kā 1300
m2 lielā stendā HUBER prezentēs daudzus produktus un risinājumus dzeramā ūdens
apgādei, notekūdeņu attīrīšanai un dūņu apstrādei. Uzņēmuma pieredzējušie speciālisti
sniegs konsultācijas un informāciju.

3 jauni XYLEM e-SV spiediena paaugstināšanas sūkņi ar hydrovar X. Sākta 3 jaunu spiediena
paaugstināšanas sūkņu modeļu ražošana. Šie sūkņi ir radīti kompaktāki, tiem ir uzlabota
uzlabot hidrauliskā veiktspēja un tie ir energoefektīvāki. Šos droši var izvēlēties iepriekšējo –
lielāka izmēra modeļu vietā.